شرکت تولیدی پیشرو دیزل آسیا در نجف آباد یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده انواع خودروی جمعی است که توانسته کاملترین سبد محصول خودروهای جمعی را آماده کند.

این شرکت هم اینک قادر است با برخورداری از متخصصان توانمند، تجهیزات و ماشین آلات تولید انواع اتوبوس های شهری و بین شهری ، ۱۲ متری یورو ۵، ۱۲ متری برقی ، ۱۸ متری بی آر تی و مینی بوس تولید و روانه بازار مصرف نماید.

محصولات تولیدی پیشرو دیزل با آخرین تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا تولید می‌شود که قابلیت رقابت با نمونه های خارجی خود را داراست.

از آنجایی که این شرکت در مرحله جدید تولید توانسته اعتماد ۸۲ شهر در ۲۶ استان کشور را بدست آورد زیبنده است مقامات و مدیران استان اصفهان نیز با حمایت قاطع خود از مدیران پیشرو دیزل ترتیبی اتخاذ فرمایند تا شهرداران و دهیاران استان اتوبوس ها و مینی بوس های مورد نیاز را به این مجموعه تولیدی سفارش داده تا از این طریق هم در حفظ محیط‌زیست و کاهش آلایندگی شهرها ( با توجه به استانداردهای این محصولات) و از سویی رونق تولید و جذب جوانان منطقه به بازار کار و همچنین قیمت مناسب تر این محصولات گام‌های موثری برداشته شود.