در این مراسم که به همت دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون با همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری ویژه و شهرداری نجف آباد برگزار شد،  ابوالفضل ابوترابی نماینده شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعتگران نجف آباد و تیران و کرون در رقابت جهانی افتخارآفرین شده اند افزود: این افراد الگوی خوبی برای نسل حاضر و آیندگان هستند.
وی تولید را تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی حاضر دانست و گفت: پیشرفت و افتخارات این دو شهرستان حاصل همت بخش خصوصی است.
ابوترابی تصریح کرد: من به عنوان خادم مردم با افتخار اعلام می کنم که این شهرستان‌ها در حوزه‌های علمی، صنعتی، مذهبی و... سرامد هستند و لازمه بهره گیری کامل از این ظرفیت‌ها، استیفای حقوق آنها است.
وی در ادامه خواستار توجه ویژه به منطقه مهردشت و تجلیل از پیشکسوتان عرصه صنعت غرب استان شد.
 نماینده شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس، بروکراسی سخت اداری کشور را برای تولیدکنندگان و حتی نمایندگان زجرآور دانست و گفت: برای رفع این موضوعات اقداماتی در حال انجام است.  
ابوترابی افزود: تحول در نظام اداری فرسوده مبتنی بر کاغذ بازی و حضور فیزیکی زمان بر است.
خدمت در عرصه تولید جهاد است
در ادامه فرماندار نجف آباد ضمن تاکید بر ضرورت توجه مسئولین دولتی و اجرایی به حوزه تولید و اشتغال گفت: رونق تولید، رفع کننده بسیاری از معضلات کشور به ویژه اشتغال، کاهش وابستگی به کشورهای مختلف و کاهش آثار سوء تحریم‌های ظالمانه علیه کشور است و می‌طلبد تمامی توان خود را در بخش‌های تولید و صنعت به کار گیریم.   
موسی مباشری با تقدیر از صنعتگران کشور که در دوران تحریم با وجود سختی‌های بسیار فعالیت خود را ادامه دادند تصریح کرد: در کنار سختی‌های تولید، صنعتگران با مشکلات صادرات محصولات خود نیز مواجه هستند که حمایت دستگاه‌های دولتی و اجرایی از صاحبان کسب و کار در راستای رفع موانع تولید و ایجاد ساز و کار صادرات محصولات ایرانی در این زمینه راهگشا خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه از مشکلات صنعتگران آگاه هستیم افزود: تلاش می‌کنیم با دستگاه‌های دولتی موانع را برطرف کنیم زیرا خدمت در این عرصه جهاد است.
مباشری درخشش صنعت شهرستان نجف آباد را حاصل تلاش‌ها و ایثارگری‌های صنعتگران به ویژه فعالان بخش خصوصی دانست.
در ادامه این مراسم از  پیشکسوتان صنعت شهرستان‌های نجف آباد، تیران و کرون تقدیر شد.

008

002

0007